• ورود اعضا خرید

  تلفن تماس پشتیبانی آنلاین
  هاست رایگان

  تغییر دیتا سنتر مرواهاست ۱۳۹۱/۸/۳۰

  دیتا سنتر از طریق core 12  فیبر نوری به شبکه فیبر نوری ایران متصل است، ضمن اینکه ارتباطات پشتیبان بیسیم نیز از فراز دکل دیتاسنتر به مراکز مختلف متصل هستند. دیتاسنتر دارای سیستم های پیشرفته برق اضطراری (UPS)و دیزل ژنراتور می باشد که به صورت بلاوقفه حداقل تا ۴۸ ساعت کلیه سیستم های رایانه ای و تهویه ای را خارج از شبکه برق تهران برقرار نگاه می دارد.
  امنیت فیزیکی دیتا سنتر
  در ساخت ساختمان و راه اندازی دیتاسنتر، مقوله امنیت در اولویت بوده است. سیستم های مدرن پایش محیطی به صورت Dual در نظر گرفته شده است. تردد به دیتا سنتر فقط از طریق سنسور اثر انگشت امکان پذیر می باشد. کلیه ترددها توسط ۲ سیستم کاملا مستقل دوربین های مدار بسته پیشرفته پایش و ثبت می شود. درها مجهز به سنسور مخصوص کنترل وضعیت می باشد و با سیستم دوربین های مدار بسته مجتمع شده است. همچنین سیستم های پایش دما، رطوبت، دود، نشتی آب و … هر گونه واقعه غیر عادی را فورا به روش های مختلف اعلان می کنند.
  کنترل عملکرد شبکه
  با استفاده از استاندارد SMTP ، تمام تجهیزات اعم از مسیریاب ها، سویچ ها، سیستم های UPS و کلیه سرورها، همینطور برق ، عوامل محیطی، موقعیت ژنراتورها و اتصالات شبکه به صورت ۲۴ ساعته مانیتور و کنترل می شوند. سیستم های مانیتورینگ اختصاصی شرکت روند تازه، به صورت همزمان کلیه تجهیزات و سرورهای روند تازه را در تمام نقاط دنیا به صورت مجتمع پایش می کنند.
  تجهیزات
  در تجهیز دیتا سنتر، از برترین برندهای معتبر دنیا استفاده شده است. در تجهیزات Passive ، سیستم های پایش محیطی و توزیع برق از برند APC استفاده شده است و در تجهیزات Active انحصارا از برندهای CISCO، Fort iGATE، DELLو HP استفاده می شود.
  مروا هاست امید دارد با هدف جلب رضایت مشتری بهترین سرویس را به شما عزیزان ارائه دهد .

  -->